مهرواره سرود آفرینش

سرود و موسیقی فرصت مناسبی است تا در یک همگرایی هنرمندانه شرایط مطلوب هم صدایی و همراهی را تجربه کنیم. کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با رویکرد ترویج کار گروهی در میان نوجوانان و تربیت و خلاقیت، این فعالیت را مغتنم شمرده و به سنت پیشینیان، به واسطه سرود و موسیقی به دنبال تعمیق حکمت و معرفت انسانی است.

مهرواره شعر آفرینش

«مهرواره» همنشینی اعضای برگزیده کانون است. فرصتی برای تبادل تجربه های نوجوانی و یادگیری گروهی و مشاهده مشارکتی. اعضای برگزیده نوجوان کانون که از دل انجمنهای ادبی (شعر و داستان) برخاسته اند در این رویداد غیررقابتی گرد هم می آیند و آثار خلاق خود را ارائه میدهند.

مهرواره داستان آفرینش

انجمن نویسندگان نوجوان کانون پرورش فکری با برگزاری مهرواره‌های مختلف به شناسایی و آموزش تخصصی استعدادهای نوجوان در زمینه نویسدگی می‌پردازد. شکل گیری مهرواره داستان از جمله اقداماتی است که با آموزش نویسندگی به نوجوانان زمینه رشد و پیشرفت آنها در داستان نویسی را فراهم می‌کند.

مهرواره عکس بچه های اربعین

حضور در مراسم عزاداری اربعین همواره موجب ایجاد فضایی معنوی و ارزشمند درجامعه بوده و هست. کودکان و نوجوانان نیز از این قاعده مستثنی نیستند. از این رو انجمن عکاسان نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در زمستان 1398، نخستین مهرواره‌ی عکس «کودکان اربعین» را برگزار کرد تا با نگاه خلاقانه و جستجو گرایانه خود این واقعه مهم را به تصویر بکشند.

مهرواره عکس نوشت

مهرواره عکس نوشت، با موضع همدلی و مهربانی، کار مشترک اعضای انجمن‌های عکاسان نوجوان و انجمن‌های شاعران و نویسندگان نوجوان، همزمان با ماه مبارک رمضان منتشر شد.

مهرواره بهار در خانه

هم‌زمان با شیوع ویروس کرونا، فراخوان مهرواره نوروزی «بهار در خانه» در قالب‌های نقاشی، عکس و فیلم کوتاه، روز ۲۵ اسفند ١٣٩٨ منتشر شد. تکنیک و اندازه خلق آثارِ این مهرواره آزاد و برای کودکان و نوجوانان ۴ تا ۱۸ سال اعلام شده بود.

مهرواره بین المللی نقاشی اربعین

هدف از برگزاری این مهرواره نشرو ترویج مفاهیم والای تربیتی، عهد با شهدا، تحکیم ونمایش پیوند‌های عمیق از عاشورا تا ظهور منجی و ایجاد بستر مناسب برای بروز و شکوفایی استعداد‌های هنری قشر آینده ساز جهان است.

مهرواره ادبی نامه به شازده کوچولو

مهرواره ادبی "نامه به شازده کوچولو" به همت کانون پرورش فکری استان اصفهان و به مناسبت روز جهانی شازده کوچولو برگزار می شود. آخرین مهلت ارسال آثار و شرکت در مهرواره ادبی "نامه به شازده کوچولو" ۱۸ تیرماه ۱۴۰۰ میباشد.

مهرواره آیینی نی نوا

اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان برگزار میکند مهرواره آیینی نی نوا ، آیین تعزیه و تعزیه خوانی در بخش فرهنگی، هنری و ادبی در قالبهای مقاله نویس، پژوهش، فیلم مستند، عکس، شعر ،داستان و خاطره مهلت ارسال آثار پنجم مهرماه همزمان با اربعین حسینی

مهرواره ادبی نامه به عمو شبلی

مهرواره ادبی "نامه به عمو شبلی" به همت کانون پرورش فکری استان اصفهان و به مناسبت روز تولد "شل سیلور استاین " نویسنده کودکان ، برگزار می شود. آخرین مهلت ارسال آثار و شرکت در مهرواره ادبی " نامه به عمو شبلی" 20 شهریور 1401 میباشد.

شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت